Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MELEK'İN RÜYASI: RÜYADA İŞE BAŞLAMAK

24.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Melek
Sevgiler rüya yorumunuzu rica etsem şimdiden teşekkür ederim.Ben yeni bir işe başlamışim fabrikanın kapısının önünde sandalyede oturuyorum rengi beyaz etrafımda bir sürü insan var sonra orada bir işçi ölmüş ve onun için mutfakta lokma dökturuyolardı bende yedim ve fabrikayı dolaşırken nasıl biyer diye merak ettim. Diğer rüyamda ise erkek bebeğim olmuş ağzında cam kırıkları vardı çıkarttım ve onu emzirdim göğsümden çok zor süt geldi ama tedirgin oldum göğsümün ucu tıkanmış gibiydi açılınca rahatladım,birde kapının önünde bir sürü ceket asılıydı onlara bakıyordum özelikle beyaz olanı dikkatimi çekti. saygılar...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşe girme rüyaları genelde benzer şekilde çıkarlar. İşe kabul edilebilir, iş teklifi alabilirsiniz. Cam kırıklıkları bazen olmadık zorluklarla uğraştığınızın işareti. Bebek emzirmeniz ise bir işe, çok fazla emek vereceğinizi gösteriyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA