Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MEHMET KIVANÇ'IN RÜYASI- RÜYADA DOĞAÜSTÜ ŞEYLER YAPMAK

22.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mehmet kıvanç
Bir yere bagliydim sonra sari sacli bi kiz beni cozuyor silahla kurtariyordu binadayiz yerdeyiz fakat silahli siyah takim elbiseli adamlar var beni silahlariyla ustumuzdeki cama ates ediyolar cam parcalar halinda uzerimize duserken temas etmeden ellerimle yonlendirerek camlari takim elbiseli adamlar atiyorum öluyorlar sonra binanin altinda bahce var bina 5.kat tahmini zipliyorum canim aciyor ama ölmüyorum sonra rüya bitmemisken gölde aciyorum günes var boguluyorum sari sacli kiz beni kurtariyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruh bedenden ayrıldığında kendi gücünü farkeder. Normalde yapamayacağı pek çok şeyi yapar ve istekleri tıpkı bir sihir gibi anında gerçekleşir. Olmak istediği yere gider, doğa üstü şeyler başarır. Bunları nerede yapar derseniz ara boyutta yapar. Ara boyut bizim, rüyalar esnasında astral seyahat yaparak ulaştığımız ve aslında yeni ölenlerin ruhlarının barındığı alandır. Aslında mekandan çok bir hal'dir orası. Hayaller bulutu gibi düşünün. Siz o bölgeye çıkmışsınız ve kendi hayallerinizin içinede size verilen yüce gücü test etmişsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA