Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MEHMET FAZLI'NIN RÜYASI- RÜYADA ÖLÜME YAKLAŞMAK

29.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mehmet Fazlı
Merhaba, rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Eskiden oturduğumuz evdeyim. Rüyamda kardeşim olan biri ben yatarken bana silahla 3 el ateş ediyor Kardeşim olarak gördüğüm kişiyi daha önce hiç görmedim.Vuruluyorum ve hayatta kalmak için ölü taklidi yapıyorum. Vurulmama rağmen vücudumun hiçbir yerinde kanama belirtisi görünmüyor. Bir müddet sonra babam geliyor. Babama kardeşim beni vurdu beni hastaneye götür diyiyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya geçmiş yaşamlarınızdan birine ait ölüm anınızdır. Bedenler önemli değil, babanızın ve kendinizin belki de bedeninizi bile görmediniz aslında. Sadece bir his vardır, onun baba olduğunu hissedersiniz. Yeterince derin uykuda bilincin alt katmanlarına inilebilir ve geçmiş yaşamların iz bırakan anılarına ulaşılabilir. Bunlar genellikle kendimizin ya da sevdiklerimizin ölüm anına yakın anılar oluyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA