Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MEHMET ALİ'NİN RÜYASI: RÜYADA HAMİLE KADIN GÖRMEK

24.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mehmet Ali
Öncelikle merhaba,Rüyamda yanımda 2 3 kişi ile yurt dışında bir ülkedeyiz. Yanımdakileri tanımıyorum ama onlarla rahatım cok samimiymişiz gibi Bir park gibi bir yerde havuz felan var kalabalık biryer herkez varken bunlar işemeye başlıyor. O ara elimizde bi tane tüfek kuş avlıycaz atış yaptığımızda sağa sola gelmesin diye kenarımızı şeffaf bir şeyden cam gibi birşey kuruyoruz. Bunlar kurarken ben izliyorum. O ara yanımda birisi var bir bayan kendisi hamile tanımıyorum ama kafamı ayaktayken omzuna yaslamışım kendiside güzel birisi. Diğerleri atışa başlıycagı sırada kadın ben çıkıyım diyor bende tam o yanlarından geçerken ateş edin kuşlara diyorum bunlar daha atmadan kadın korkuyordu karnını tutuyor annesi de orada ben nolur düşündüğüm olmasın diye ağlamaya başlıyorum bunlar hastaneye gidiyor bende peşlerinden ağlaya ağlaya gidiyorum. Hastaneye gidince içerde 3 4 tane çarşaflı kadın görüyorum ben bunları görünce dışarı doğru gidiyorum yanıma bir tane köpek geliyor onu seviyorum oynu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, yurt dışı ile ilgili bir işiniz olabilir. Yabancı kaynaklı bir firma ile anlaşma yapabilir, geçici işler, belki de bir staj bulabilirsiniz. Hamile kadın görmeniz ise çevrenizden birinin sıkıntıda olduğunun işareti. Bu kişiye bir yardımınız dokunabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA