Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MAVİS'İN RÜYASI- RÜYADA KIYAMET KOPMASI

11.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mavis
Gunes gibi hac isareti dogdu cok parlakti ama her yer kap karanlikti. insanlar kaçıyordu kıyamet kopar gibi her yer yıkılıyordu her yeri buyuk bir sey yıkıyordu dev gibi sonra o dev arkadasimla beni kole gibi calisitiriyordu. kavga ettigim arkadasimda camdan goruyorum denizde süslü bir sekilde yatta oturmus keyif catıyordu. Oyle uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  İlahi tecelli yerine gelecek gibi hissediyorsunuz. Bu rüya içsel bir günahın sorgulanması; kendi vicdanınız zihninizi yargılıyor. Yanlış şeyler yaptığınızı ya da yanlış şeyler düşündüğünüzü hissediyorsunu ve kendi kendinizi yargılamışsınız. Küs olduğunuz arkadaşınızın keyifli bir şekilde sizi izlemesi de köle olarak çalışmanız da başkalarının günahını, vebalini üstlendiğinizi haber veriyor. Ruhunuzu bu kadar incitecek ne yaptınız? Egonuzu bir kenara bırakarak bu sorduğumu düşünün; bulduğunuzda vicdanınız da rahatlayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA