Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MATRİX 1'İN RÜYASI- RÜYADA BAŞKA BOYUTA GEÇMEK

13.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Matrix 1
Merhaba, ben akşam vakti yolda yürüyorum yukardan araba büyüklüğünde karlar yağıyor üzerimize.sonra kendimi bir oda içinde buluyorum iki kadın var yanımda ama bedenim başka bir yerde.gerçek olan yer kadınların yanı.kadınlar diger yerde vurulursam öleceğimi söylüyorlar.Elime kalem gibi birşey veriyorlar, kulağıma kulaklık takıyorlar, ben kendi sesimi diğer taraftan duyuyorum.Kaleme sürekli basmamı söylüyorlarKalem taramalı tüfek gibi oradaki insanlara ateş ediyor ve küçük paketlere kan topluyorKadınlardan biri diyor ki vuruldu ve çok kan kaybediyor ölecek.Ben ingilizce kurtarın beni diyorum ve yalvarıyorum.Bacaklarım buz gibi olmuş ve ayağa kalkamıyorum çünkü hissetmiyorum onları.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yalnızlık çekiyorsunuz hem de çok. Bu dünyada ruhunuz kendisini yalnız hissediyor. Sonra ruhunuzu bu dünyadaki maddi bedeninizden ayırıp perdenin ötesine yani diğer boyuta geçmişsiniz. Bu yaptığınızın adı astral seyahat. Geçebildiğiniz diğer boyut yeni ölenlerin ruhlarının bulunduğu bir ara boyut. Burası bir hayaller alemidir ve ölülerin ruhlarının hayalleri adeta bir akıştadır burada. Bu hayallerden birinin içine girmişsiniz anlaşılan. Sizi ölen bir kadının ruhu çekmiş kendine. Sonra da bedene dönmek istemişsiniz ama ruhsuz olan bedeni hareket ettiremeyince korkmuşsunuz. Korku hissedince ruhunuz süratle bedene geri dönmüştür. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA