Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MARİLYN'NİN RÜYASI: RÜYADA HOŞLANDIĞI BİRİNİ GÖRMEK

28.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Marilyn
Rüyamda bir otelde odasındaydım ve bütün eşyalarım odanın içine yayılmıştı.Eşyalarımı toplamaya başladım sonra oteli gezmeye başladım ve otelin restaurantında hoşlandığım insanın yemek yendiğini gördüm,yanına gittim karşına oturdum ve bende yemek yemeye başladım onunla.Onun yanında tanımadığım bir adam oturuyordu benim yanımda da bir kız oturuyordu.Hoşlandığım erkeğin suratı çok asıktı ve aşırı mutsuzdu.Birden masadan kalktı gitti,sonra bende kalktım masadan ve sahilde üç beş çocukla top oynadım.Sahilde turuncu ve yeşil renkte üç tane kocaman deniz kabuğu gördüm.Onları sahilde bir yere sakladım.Sonra tanımadığım bir erkek geldi ve bana koyu mavi renkli bir çift küpe verdi.Bu sırada hoşlandığım çocuk beni aradı ve nerdesin dedi.Bende asıl sen nerdesin dedim.O an sanki rüya değilmiş gibi bir his geldi ve bir kızlasın değil mi dedim.Cevap vermedi.işte böyle bir rüyaydı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri O size yanaşsın, yanaşmaya çalışsın istiyorsunuz. Bu rüya da bu isteğin açığa çıktığı bir bilinçaltı rüyası.Onun size ilgi göstermesini hayal ediyorsunuz ve sonra da hayalleriniz rüyalarınızı şekillendiriyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA