Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MARBLİNG'İN RÜYASI: RÜYADA KORKMAK

03.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Marbling
Merhaba,Rüyamda, eski evimizin balkonunda babam ve 2 kuzenim yemek yiyor. Ekmekleri bitiyor. Ben de ben karşı fırından alırım diyorum. Babam "orası sihirli fırın oradan nasıl alacaksın ki?" diyor. "ben hep alıyorum" diyip gidiyorum. Kapıdan içeri korkarak giriyorum. İçerisi gerçekten fırın yoğun bir şekilde ekmek yapıyorlar. Ekmek istiyorum. Bi tane kadın kare şeklinde kendiliğinden poşetli ekmeklerden veriyor. Kenarda cheesecake görüyorum ve ondan da isteyince tipi garip olan sözde sihirliler "bunlar yetimler için, ne kadar çok yersen yetimliğini hızlandırırsın" diyor. Korkuyorum, alıp çıkıyorum. Kapının önünde ayakkabımın bağı çözülüyor.Bağlamak için ekmekleri kenara koyuyorum. Elime aldığımda jelatinin içinden ekmekler ıssırılmış görüyorum. Tekrar içeri girip sorunca "bekledikçe sihirli yetimler gelir ve ıssırır" diyor.Sözde gözle görülmeyen cin gibi yetimlermiş... Eve götürene kadar cheesecake'de ısırılıyor, ekmek de... Diş izleriyle götürüyorum eve.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba rüyanız haberci değil. Gerçek yaşamda kendinizi korkutacak şeylerden uzak durun. Bedensiz varlıklar diğer boyutta yaşarlar ve korkunca insanın yaydığı titreşimleri algılarlar. Bu titreşim onları çeker. Onların da iyileri ve kötüleri vardır. Kötü varlıklar korkanlara musallat olur ve korkutarak beslenmeye devam ederler. Bu nedenle ne kadar korkarsanız o kadar onlara yakın olursunuz. Rüyalarınızda korkmak istemiyorsanız gündüzleri gizemli şeylerle ilgilenmeyin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA