Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

LİZY'NİN RÜYASI- RÜYADA KORKMAK

06.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen lizy
İyi sabahlar.rüyamda arkadaşımla evdeyim aneyse elektrikler gidiyo sonra bi şekilde dışarı çıkıyoruz durup dururken çalışmıyo. Bu arada karanlıkda evde ayak izleri görüyorum falan ama korktuğumuz için evden çıkıyoruz. O sırada evin kapısına geliyoruz tam assadan bi adam var evimin kapisi acik o kiz beniçerl sokmaya çalışıyo hırsız mı girdi diorum ama sonra kızın üç harfli oldunu hissedip arkamı dönüyorum neyse baya karşı koyuyorum uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Korku hissettiğiniz rüyalar haberci olmazlar. Bir şeylerden etkilenmişsiniz. Kendinizi korkutacak şeylerle ilgilenmeyin. Korku, korkuyu tetikler. Bedensiz varlıkların bir kısmı sizin korku enerjilerinizle beslenirler. Korkan insanlara musallat olup daha fazla korkutmaları da bu yüzdendir. Size tavsiyem bu konularla ilgili şeyler izlemeyin ve hatta bu konuları konuşmayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA