Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

LİMONİ'NİN RÜYASI: RÜYADA ÇOCUK SAHİBİ OLMAK

01.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen limoni
Rüyamda çarşıda yürürken bir his duyuyorum acısız alt kısmımdan birşey geliyor gibi. elime alıyorum gelen şeyi bir yumurta içerisinde civciv büyüklüğünde bir bebek doğum yapıyorum diye hastane arıyorum sonra doktorlara veriyorum yumurtayı ben koridorda bekliyorum ne olacak nasıl diye sonra kucağında normal boyutlarda bir erkek çocuğu getiriyor biraz zayıf ama normal bir bebek sayılır. eve gidiyorum emzirmek için sütüm çok fazla geliyor. 2 yaşındaki kızıma nasıl süt vercem nasıl onu vazgeçiricem diye düşünürken uyandım. anlamı nedir
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, rüyanız endişelerinizi yansıtıyor gibi geldi bana. Kızınıza kardeş hayalleri kuruyor ve ona yeterince zaman ayıramamaktan ya da benzer şeylerden dolayı endişe ettiğiniz oluyor mu? Eğer öyleyse rüyanız haberci değil. Sembollerle yorumlayacak olursak, rüyada erkek bebek doğurmak müjdeli haber anlamına gelir. Kendi çabanızla ve kısmetinizle gelir getiren kısmetler elde edeceksiniz. Hayatınıza bolluk ve bereket gelecek.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA