Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

LADYY'NİN RÜYASI: RÜYADA CİN ÇIKARTMAK

24.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ladyy
Rüyamda yüzümdeki güneş yanıklarını her iki taraftan da ellerimde soyuyorum. Ama inanılmaz derecede kalın ve artık aşağıya doğru sarkmaya başlamış. Kaldırırken korkuyorum yüzümdeki ne acaba diye boynumda dahil her iki yanağım da yanık derileri kaldırıyorum alttan Beyaz ve hafif kızarık olan yüzüm ortaya çıkıyor. Daha sonra da büyü yapılmış bir çocuk ve içinde cinlerin de olduğunu hissettiğim bir evde çocuğun üstüne ayetel kürsi okuyorum. Çocuğun üstünde turuncu bir gömlek gibi bir giysi var. Çocuk önce koşarak benden uzaklaşıyor sonra ger dönüyor onu yere uzatıyoruz üstünden çatal ve kaşıklara yapılmış ikişer adet büyü çıkarıyoruz yanına koyuyorum sonra hz Ali’nin kılıcına benzer bi kılıcın da üzerine Arapça yazılmış bir şeyler olduğunu görüyorum onu da çıkartıp çocuğun yanına koyuyorum orda bulunan dört beş tane bayanla birlikte el ele tutuşup yüksek sesle ve peş peşe ayetel kürsi felak ve nas sürelerini okuyoruz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Size tavsiyem bu tip şeylerle uğraşmayın, dinlemeyin ya da izlemeyin. Beyninizdeki korku merkezini uyarıyorsunuz. Cinler kötülüğü simgeleler. Bu rüya sembolik olarak, birisini, bir kötülükten kurtaracağınızı söylüyor. Ona zarar veren durumları sabırla çıkaracaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA