Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

LADYAİ'NİN RÜYASI-RÜYADA KUYUYA DÜŞMEK

09.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ladyai
Merhabalar. rüya anneme ait.bir cukur ama annem onu kuyu olarak görüyor benim basimda siyah bir sapka var ayagimda siyah corap kislik topuklu bagcikli bir ayakkabi yesilli siyahli pazen külos etekli bir elbise ve kirmizi boyunbagi. yüzümü maske seklinde kapatmisim sadece gözler acik. ve sürekli dönerek dans ediyorum ve kuyuya düsüyorum. annem bagirip yardim istiyor ama kimseler yok. annemin kuyuya elini sokuyor su bileklerine geliyor ve su soguk,camurlu biraz. yorumunuzu bekliyrm sevgiler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntılı bir durum, bir yolla ilgili üstlenen sorumluluklar ve olayların akışına ayak uydurmada yaşanacak zorluklar söz konusu. Çok istediğiniz bir şeyin sorumluluğunu alırsanız bu yol sizi ruhsal bir çöküntüye, karanlık bir sürece taşıyabilir. Bu bir uyarı rüyası, kendiniz gibi davranamayacağınız hiç bir durumun içinde yer almayın. Özgün ve sade olun, kendi becerilerinizi abartmayın ve zorlanacağınız durumları, ne kadar istekli olursanız olun üstlenmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA