Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KUMRAL KADIN'IN RÜYASI: RÜYADA HAMİLE OLMAK

27.03.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kumral kadın
Rüyamda arkadaşlarımla ve ailemle eğlenirken bir anda zaten çocuğu olan ablamın karnının şiştiğini görüyorum ve yanına gidip bu ne diyorum o da diyor ki yiğenin uyumadı anca böyle uyuttuk . Ben şaşırıyorum tabi sonra yine biraz eğlenip viski içip uyumaya gidiyorum. Uyandığımda karnım öyle ağrıyo kihemen karnıma bakıyorum. Karnım şiş. 9aylık hamileden beter haldeyim. Ablama gidip bu ne nasıl oldu diyorum ,ablam da “ doktor benim taşıyamayacağımı söyleyince biz de sana koyduk bebeği” diyor. Ben zar zor taşıyıp sonra ablam tamam artık uyansın yiğenin dediğinde 1sn içinde hiç zorlanmadan doğuruyorum yiğenimi. ben doğurduktan sonra sevgilim yanıma geliyor ve “artık bizim için de engel kalmadı “ gibi bir şeyler söylüyor. Sonra yine viski içiyoruz eğleniyoruz böyle bitiyor. Yiğenim 2yaşında ben 19 yaşında bekarım. Bu rüya bana hiçbir şey anlatmadı umarım siz yorumlarsınız.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, normalde içki içen biri değilseniz, içki içmek, sorunlu bir dönemde olduğunuzu anlatır. Hamile olmanız sıkıntılı bir bekleyişte olduğunuz anlamına geliyor. Ancak rüyanızda doğum yaptığınızı görmüşsünüz yani bu sıkıntılı bekleyiş son bulacak.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA