Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KUB95'İN RÜYASI- RÜYADA CEHENNEME GİTMEK

19.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kub95
Rüyamda bizim üniversitede 2 kere ölüm denemesi yapılıyormuş. Herkes bi ağacın altına yatıyor ve 2 günlüğüne iyiler cenneti kötüler ise cehennemi görüyormuş. Ben ilkinde cennete gitmiştim. İkincisinde ise bi ağacın altına yatıyorum ve o ağaç yerin altına gömülüyor bu cehennem anlamını taşıyormuş. Rüyamda çok korkuyodum cehenneme gitmeden uyandım ama bütün vucudum alev alev yandığını hissettim. ltfn bana yardımcı olun
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Hem sevaplar hem de günahlar içindesiniz. Aslında sevap da günah da sizin ruhunuzun hissettiği duygulardır. Ölüm sonrası ego kalktığında yaşananlar insanın kendi vicdanı ile yüzleşmesini sağlar. Cehennem, fiili olarak bir yanışı içermez ama ruhun kendi yangınıdır. Ruhunuz önceki cehennem deneyimlerini hatırlıyor. Bu yaşam sizin ilk yaşamınız olmadığı için daha önce sayısız kez cehennemi deneyimlediniz, ruhun korusu kendindendir kısacası. Rüya haberci değil, ruhunuzun bu sıralar bazı rahatsızlıklar yaşadığını düşünüyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA