Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KRİSTAL'İN RÜYASI- RÜYADA BOĞULMAK

19.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kristal
Yatağımda yatıyordum sonra uyandım cama baktım perdede güneş ışıkları oynamaya başladı sonra birden odanın her yanını güneş ışığı kapladı tam yatağımdan çıkmak istedim yorganın yarısı birden üstüme geldi el ve ayak bileklerimi sıktı anne diye bağırmaya çalıştım nefesimi kesti annem arkadan korkma diye bağırdı tüm bunlar olmadan önce de annem rüyamda bunların olacağını anlatmıştı uyandığımda el ve ayak bileklerim sızlıyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bu bir karabasan. Normal bir rüyadan aniden hareketsiz kaldığınız, bedeninizi kısıtlayan güçler hisssedip karşı koyamadığınız bir duruma geçersiniz. Korku hissi ile adeta felç olursunuz. Karabasanların nedeni tam olarak bilinemiyor ama ruhun çok sıkıntıda olduğu ya da korku hislerinin çok uyarıldığı süreçlerde görülüyorlar. Biraz kendinizi korkutacak şeylerden uzak durmaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA