Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KREW'İN RÜYASI- RÜYADA ÇOCUĞUN ATEŞİNİN ÇIKMASI

05.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Krew
Rüyamda 2-3 yaşlarında çocuklar gördüm. Bir kız çocuğunun ateşi çok yüksekti. Onun ateşini ateş ölçer ile ölçmek istedim. Fakat ölçmeme kalmadan çocuk atei ölçeri yuttu. Elimi boğazına soktum. Çıkarmaya çalıştım. Fakat midesine çoktan gitmişti. Elimin soluk borusuna kadar girdiğini hissettim. Sonra çocuğun babası geldi ve hastaneye götürdüler çocuğu bende arkalarındam evin kapılarının açık kaldığını farkettim ve kitlemeye girdim. Ev çocukluğumuzda oturduğumuz müstakil evdi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birinin hastalık haberlerini alacaksınız. Rüyada görülen ateş, bedenin gerçekten ciddi şekilde hasarlandığını söylüyor. Ve iç organlar, boğaz bölgesi, mide, soluk borusu gibi bölgelerde başlayan ve ilerleyen bir hastalığın habercisi. Bu durum eski bir tanıdığınızın başına gelebilir. Ancak bunun kendi başınıza gelme ihtimalini yabana atmayın. Sağlığınıza dikkat edin bu sıralar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA