Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KRDL'NİN RÜYASI- RÜYADA YENİDEN DOĞMAK

11.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Krdl
Merhaba. Rüyamda doğum olayının son 5 aşamasını yaşatacak bir oyun olduğunu öğreniyorum. Oynamak istiyorum. Hızlı inişler, suya düşüşler yükselmeler derken son düzeneği çok anlamıyorum. Gerekli işlemleri yapamadığım için çıkıyorum. Sonra yeniden deniyorum. Bu kez sistemi çözüp oyuna devam ediyorum ve son aşamayı tamamlayıp yeniden doğuyorum. Doğduğumda sisli bir şehirde iç çamaşırlarım ile babamın yanına hızla gitmek istiyorum. Bir de oyunu başaran tek kişinin ben olduğumu öğreniyorum. Teşekkürl
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Biz zaten dünyaya yeniden ve tekrar tekrar bedenleniriz. Ve aslında sahip olduğumuz gerçek bir ruh ailemiz var. Genellikle bu dünyada kendi ruh ailemizden olan ruhlarla bir arada oluruz. Gördüğünüz rüya yeniden bedenlenme aşamasını resmediyor. Yeniden bedenlenebilmek için ruhun en başa dönmesi ve enerjisini bedene entegre edebilmesi gerekiyor. Bunu çoğu kez yapamayarak başa döner ve yeniden deneriz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA