Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KINALI'NIN RÜYASI- RÜYADA BİRİNİN GASP ETMESİ

30.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kınalı
Eve gelirken sokakta birisi beni gasp etmeye çalıştı merdvene girdik biraz boğuştuk sonra o yukardki daireye çıktı bıçak alacaktı bende o yukarıya çıkıp gelene kadar kapıyı yumruklamaya başladım kapıyı açın imdat kurtarın diye sonra adam indi bende yerde bıçak gördüm onu aldım direk adamın göğsüne bıçakladim adam öldü sonra kapyı açtılar içerde misafirler vardı içeri girdim sonra dedi sen burda dur biz çıkalım dedi bende yok dedim onlar yukarıda eve grmeye çalışırsa naparim dedim bu kadar tskler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bu rüya bir bilinçaltı rüyası merak etmeyin gaspa uğramayacaksınız. Ama bir nedenden dolayı bundan endişe ediyorsunuz. Ya daha önce benzer bir hadise yaşadınız ya filmlerde izlediklerinizden ya da çevreden dinlediklerinizden etkileniyorsunuz. Çoğu rüya bilinçaltımızın ürünü oluyor zaten. Haberci rüya çok az görüyoruz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA