Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KENAN KAYA'NIN RÜYASI- RÜYADA ALDATILMAK

01.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen .
Ben rüyamda daha önce yakın arkadaşım olan ama şimdi aramızın eskisi gibi olmayan bir arkadaşımı sevgilimle ilgilenip hatta sevgilimi elimden almaya çalıştığını gördüm sevgilimde onunla konuşup hatta cinsellikle ilgili şeyler yaptıklarınıda ruyada hiseediyordum görmüyordum ama böyle şeyler yaptıklarını biliyordum yani o yakın arkadaşım benim yanimda bile kız arkadaşımla mesajlaşıyordu gülüp eğlenip hatta cinsellikle konuştuklarını bildiğim zamanlarda ruyanmin.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Diğer bölümü de okudum. Merak edilecek bir şey yok; bu bir bilinçaltı rüyası. Sevgilinizin sizden başkaları ile birlikte olmasından endişe ediyorsunuz ya da sizi sevemeyenlerin sevgilinizi baştan çıkartmasından. Bu bir korku ile yüzleşme rüyası ve arkadaşınız sadece bir sembol. Sevgilinize yeterince güvenmiyorsunuz bence. Kim sizin aklınıza bu tip şeyler sokuyorsa ondan uzak durun. Bir ilişkide güvensizlik hakim olmaya başlarsa o ilişkinin sonu gelmiş demektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA