Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KENAN KAYA'NIN RÜYASI- BİTMEYEN RÜYALAR HAKKINDA

18.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen .
Merhaba hocam ben rüyamda okuduğum ilkokul içerisinde benden küçük kardeşim taş atıyorduk ama nereye attigimizi bilmiyorduk daha sonra okul müdürü pesimize verdi o yanımızda olan kişi ve ben okul duvarından atlayıp kaçtık ama kardeşim orada kaldı bahsettiğim okul müdürü galiba neyse kardeşime tokat atıyordu.o müdüre taş atmaya başladım.müdür kapının önünde bekliyor sanırım tlf ile konuşuyordu ve bende yanında usulca uzaklaşayım dedim.beni tanıdı ve takip etmeye başladı bende hızlandım ve girdiğim sokakta polisler olduğunu gördüm. rüyayı bitirememekte rüya içinde bir yorum gerektirir mi sizce nedendi ne olabilir
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çoğu rüyanın sonu yoktur ve hatta başlangıcı da. Bu nedenle rüyaların başı ve sonu düşünülmeden yorumlanır. Haberci rüyalar, bir bütünlük arzettikleri taktirde bir son taşımayabilirler. Gelelim rüyanıza; başkalarına iftira atıyorsunuz ya da atacaksınız. Üstelik (eğer erişkin ise) kardeşinizi de bu olaya bulaştıracaksınız. Gelişmeler sizi bu olaydan sıyırabilir ama otorite konumundaki insanların tepkileri kardeşinizi zor duruma düşürebilir ve hatta gerçekleri görmesine neden olabilir. Sizin derdiniz bunlar değil, sizin derdiniz güvenilir insanlara karşı onurunuzun zedelenmesi. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA