Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KELİMELER'İN RÜYASI-RÜYADA OTOBÜSTEN İNMEK

05.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
Boş olan belediye otobüsünün, sütrelerle çevrili şoför koltuğunun arkasında tek başıma gitmekteyim. İnen yolcunun arkasından kalkıyorum inemeden kapı kapanıyor. Arkada ki 2-3 yolcunun da işaretiyle açılan kapıdan inip aşağı doğru ters istikamette yürürken karşıdan gelen biri kısa, iki generalin sakin, mutlu, sohbetle yürümesi dikkatimi çekiyor. Onlarda otobüsün kapısında kalıyorlar, düşecekler telaşıyla içindeki o yolculara işaret edince görüyorlar ve kapı açılıp biniyorlar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yöneticisini tam olarak tanımadığınız bir gruptan ayrılmak isteyeceksiniz. Zaten siz bu ekibe girmişsiniz ama idarecileri hiç tanıyamamışsınız, yanlarına yanaşmanız imkansız kılınmış. Ama ruhani olarak orada bulunmak istemişsiniz. Şimdi ise orada bulunmak istemeyeceksiniz. Ancak bu gruba girmek de çıkmak da zor. Zaten yöneticinin gelenle gidenle pek ilgilendiği yok. Siz istediğiniz gibi buradan ayrılacaksınız ancak sizin artık gereksiz bulduğunuz bu kişinin himayesinde olmak isteyenler bitmiyor. Çok güvenilir insanların ekibe katılma gayretlerini şaşkınlıkla ama yine anlayışla karşılayacak ve hatta onlara yardımcı olacaksınız. Bu kişi sizin için artık misyonunu tamamlamış gibi görünüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA