Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KELİMELER'İN RÜYASI- RÜYADA UÇAK BEKLEMEK

19.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
Merhaba,Havalimanı-otobüs terminali gibi büyük, kapalı mekanda, hepsi ben ve annem yaşlarda kadınlardan oluşmuş grupla oturmaktayız.İlgi yok ama garsona menü söylüyorum.Masa üstünde artan lezzetli küçük paketi dolu çantama tıkıştırırken masamızdaki yaşlı kadın alır mıydı diye de tereddütteyim.O, daha az iyi olan 2. paketi de almayınca onu da alıyorum Uçağın geldiği haberiyle kadınlar kalkınca anneme onlarla gitmesini söylüyorum.Arkası dönük adamı boş görünce ücrette alınmayınca ben de gidiyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya siz ve siz yaşlarda insanlarla birlikte bir beklenti içine gireceğinizi haber veriyor. Bu konu ya para, mekan, konut, çevre ile ya da işle ilgili. Herkesin beklentisi aynı yönde. Belki emekliliktir. Yani öyle bir durum gelecek ki siz bir başkalarını da memnun etmek için sanki işinizdeki son şeyleri toparlayacaksınız. Bir ödemeden de bu sayede kurtulacağınızı anlayınca daha da bir rahatlayacaksınız. Bence hayatınızda annenizin istediği yönde bir değişim olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA