Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KELİMELER'İN RÜYASI- RÜYADA PARMAK ARASINDAN ZEYTİN AĞACI ÇIKMASI

12.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
Merhaba Kahin Hanım İş arkadaşım, gerçek hayatta refakatçi kalıp annesinin ameliyat olduğu dizindeki ayak parmağı arasından bir metre boyunda zeytin ağacı çıktığını görmüş. Dikkat etmiş zeytin yokmuş ama şaşırmış durumda değilmiş. Arkadaşım tayin bekliyor, ona yorar mı? Ameliyatında annesine baktığı için babası teşekkür edince çok duygulanmıştı, onunla mı ilgili. Yoksa annenin aile sağlığına mı yorar bilemedik tabi ve size sorduk. Teşekkürlerimizle.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bu rüya bu bayanın ailesi ve/veya yakınları ile ilgili ancak bu kişilerden ha hayır görmemiş daha önce ya da çok samimi değiller. Şimdi bu kişiler aileye dönecek, küslerse barışacaklar ve aile genişleyecek. Başka bir yorumla yine bu tip kişilerden biri aile kuracak olabilir. Her durumda bu konu bereketli, verimli ve güzel gelişecek. Belki de bayanın ameliyatı aile bağlarının güçlenmesine neden olmuştur, olacaktır. Durumun tayin ile bir ilgisi yok. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA