Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KELİMELER'İN RÜYASI- RÜYADA ÖLMÜŞ YAKINLARIMIZIN YATIYA GELMESİ

28.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
Merhaba Sevgili Kahin Hanım Rüyamda, gerçekte oturduğum lojmana tanımadığım genç bir kadın misafir gelmiş ve salonda oturmaktayız. Onu, kitaplarımın bulunduğu okuma odama yazdığım bir kitabı göstermek üzere davet ediyorum ki böyle bir kitap var gerçekte. Tam buldum derken çizgi desenli başka bir kitap olduğunu anlayıp kanepe kenarına koyarken kadın orada olduğunu haber vermek için telefonla konuşuyor. Rahmetli abimin yatak odasıymış pantolonunu çıkarırken kadına doğru bakıyor. Tşk.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yatıya gelmek, bu işi unutun demek. Ayrıca rüyada bir uyarı var. Kitabın içeriğini bilemem ama yayınlanması için size başvuran olursa içerik yüzünden başınızın derde girmesi söz konusu bile olabilir. Kadının telefon ile bazı şeyleri haber vermesini hoş bulmadım. Ayrıca kitabın yayınlanması mümkün olmayacak çünkü onu bulamamışsınız. Aslında kitabın içeriği ya da sizin isminizle ilgili bir sorun sezdim rüyada. Kabı başka, içi başka olması bu nedenle olabilir. Bence bu aralar bir teklif, bir yabancının kitabınızla ilgilenmesi durumu söz konusu olursa bunu kulak arkası edin, en azından şimdilik. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA