Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KELİMELER'İN RÜYASI- RÜYADA ÇİÇEK GÖRMEK

30.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
Merhaba, 2 bölüm halinde gördüğüm rüyamda iş arkadaşım ve ailesiyle yabancı bir yerdeyiz. O otomobilini almaya giderken arkasındayım. Karşımda beyaz çiçekli bir ağaç var. Başka birlikte çalıştığım arkadaşım da gerçekte oturduğu lojmanında gülerek birileriyle konuşuyor. Kaldırımdayım. Sol yanımda biri kanser olan 2 kız kardeş var. Sağlıklı olan o baktığım beyaz çiçekli ağaçtan topladığı çiçekleri kardeşine hediye gibi 3 buket yapıp beyaz kağıda sarılı yere koymuş. Acıyıp ağlamaya başlıyorum. Tşk.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz bu değişime olumlu bakıyorsunuz, çiçekli ağaçlar bu nedendendir. Arkadaşınız sadece bir sembol olabilir ama kendisini de temsil ediyor olabilir; değişim sonrası bir karar vermesi gerekecek ama zor bir karar. İki kız kardeş, gerçek yaşamdaki iki kardeşi temsil ediyor olabilirler. Biri bu değişimin baltasını ensesinde hissedediyor ama diğeri ona, sizin gibi düşünebilmesi konusunda motivasyonda bulunuyor. Bu iş değişimi sizin çevrenizi zorlayacak. Aslında ağlamanız üzerinde biriken negatif enerji ile ilgili. Ne kadar takılmıyorum deseniz de çevrenizdekilerin sıkıntılarından etkileniyorsunuz siz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA