Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KELİMELER'İN RÜYASI- RÜYADA ÇAMAŞIR GÖRMEK

31.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
Bir grup insanla Cumhurbaşkanı evine hasta ziyareti için kapıdan odasına giriyoruz. Küçük odanın sağ duvar köşesinde tek kişilik yatakta gamsız, mutlu yarı uzanmış.Odanın tamamına yakını ailenin çamaşır odası gibi yıkanmış çoğu kadın iç çamaşırı ile kurutmalıklar da asılı. Arkada daha belirsiz, uzun-geniş kaba görünümlü ve aralıklı dizili olanların önündeki kurutmalıkta kibar,sık dizili olanlar dikkatimi çekiyor."Aile, Cumhurbaşkanını yatıracak oda bulamamış mı!"diye düşünürken O kalkıp gidiyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Cumhurbaşkanı'na yakın kadınlarla ilgili dedikodular duyulacağını haber veren bir rüya bu. Ayrıca da kendisinin bir sağlık sorunu ya da bir üzüntü yaşayabileceğini haber veriyor. Ancak bunu çevreye belli etmeyecek. Çok ilginçtir, bu konu ile ilgili bugün üçüncü kez bir rüya daha alıyorum, hayır olsun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA