Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KELEBEK' İN RÜYASI- RÜYADA KAPLAN GÖRMEK

22.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelebek
İşimden eve giderken her zaman kullandığım yol çok çamurlu ve bataklık doluydu. ayrıca yolun yan kısmında 5-6 tane siyah yeşil gçzlü kaplan bekliyordu. ben onlardan uzak yürümeye çalışırken yanımdaki arkadaşım gel yanlarından geçelim birşey yapmazlar dedi. onun zoruyla kaplanların olduğu yoldan yürüdük ve bize saldırmak için koşmaya başladılar. bende gözlerine taş attım ve bize gelmelerini engelledim. daha sonra tahta bir klübenin içine saklandık ve kaplanların oradan uzaklaşmalarını bekledik
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kaplan güçlü ama iki yüzlü, sinsi insanları temsil eder bazı rüyalarda. Yol ve kaplan, kaderinizdeki zorlukların sizi bu tip insanların hedefi haline getireceğini söylüyor bize. Ama siz postu bırakacak biri değilsiniz, sözlü saldırı ile onları kendinizden uzaklaştıracak ve hayatınızı yeniden güvenli hale getirene kadar da tedbiri elden bırakmayacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA