Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KEDİ VE YAĞMUR'UN RÜYASI- RÜYADA ÖLÜNÜN YAĞMURU KOKLAMASI

15.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kedi ve yağmur
Rüyamda beyaz bir kedi görüyorum.Bu kedi alaturka tuvaletin deliğine düşüyor.Deliğin içi beyaz renkli pis bir sıvıyla dolu..Kediyi kurtarmaya çalışıyorum. ama kurtarıp kurtaramadığımı hatırlayamıyorum.Başka bir gece gördüğüm rüyada ise çocukken oturduğumuz evin içıne yağmur yağdığını görüyorum.Yağmur yüzünden mutfak kısmını su basacak diye deliği açayım diyorum.Bu arada rahmetli babamı uyur vaziyette yatmış olarak görüyorum.Bır ara gözlerini açıp nefes alarak yağmuru kokluyor.O anda uyandım.Tşk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Kedi rüyanız bilinçaltınızın ürünü olabilir mi? Eğer böyle değilse nankör birinin başı derde girecek demektir ve siz onu bu dertten kurtarmaya çabalayacaksınız. Evin içine yağan yağmur eskiden gelen bir sorunun gündeminize oturacağının işareti ama babanız bunun sonunun iyi olacağını haber veriyor. Belki de iyi şeyler için yaşanan son sıkıntılardır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA