Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KEDİ'NİN RÜYASI: RÜYADA YARDIM İSTEMEK

04.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kedi
Merhaba 21 yaşında üniversite öğrencisiRüyamda ara mahallede eski bir terzi vardı oraya girdiğimde eski bir dikim eviydi ve sahibi yaşlı bir amcaydı. Yıllardır işinin çok kötüye gittiğini ama gençliğinden beri dükkanı satmak istemediğini lakin işlerin gittikçe kötüye gittiğinden söz ediyordu.Tek bir insan bile gelmiyor elemana ihtiyacım var kimse kabul etmiyor diyordu bende işe gireceğimi söyledim çok sevindi ve sonra dükkana müşteri gelmeye başladı bereketlendi her yer ardından sevgilim geldi onunla beraber yardım ettik amcaya rüyada içime huzur doluyordu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, genelde merhametli insanlar böyle rüyalar görür. Birinin sizden yardım istemesi, kendinize güveninizin tam olduğu bir süreçte olduğunuzu gösteriyor. Saygın ve sözüne güvenilen birinin duasını alacaksınız. Yardım eden, evrenden iyi enerjiler alarak rahata çıkar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA