Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KAYIPŞEHRİNSESİ'NİN RÜYASI: RÜYADA BİRİNDEN HOŞLANMAK

07.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kayıpşehrinsesi
Merhaba, rüyamda bilmediğim bir evde tüm ailemle birlikte oturuyorduk.Yengem,dayılarım da vardı.Salonda bir adam vardı uzanıyordu yerde, bir bacağının yarısı yoktu ve yüzü sivilce doluydu ama yakışıklıydı.Bir hareket yapıyordu, dayımda bana gel aynısını sen yap dedi. Gittim ama çocuğa dedim ki sen kalk oradan ben öyle uzancam.Çocuk kalktı ben uzandım annem çocukla konuştuğum için kızmaya başladı.sinirlendim kalktım gittim oradan.Odamı aramaya başladım.beş altı odaya girip çıktım birinde dayımın küçük kızı uyuyordu.Odamı buldum gittim uzandım.sonra o çocuk geldi beni sevdiğini bana aşık olduğunu söyledi. Mutlu oldum, ama diyordum ki bu çocuğu her şeyiyle seviyorum.sivilcesiyle, ayağının olmayışıni bile umarsamıyorum dedim içinden. Sonra yanımda birde mayalanmış güxel bir hamur vardıpoğaca hamuru gibi.Çocuk onu birax alıp burnumun üstünw sürdü, sonra bemde ona sürdüm felan güldük, eğlendik ve bitti.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu tip rüyalar genelde bir gönül ilişkisinin başlangıcını haber veriyor. Rüyanızdan anlaşıldığı kadarı ile fiziksel olarak herhangi bir kusura olan birine karşı özel şeyler hissedeceksiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA