Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KAYIPŞEHRİNSESİ'NİN RÜYASI: RÜYADA AYNAYA BAKMAK

23.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kayıpşehrinsesi
Ben aslında yurtdışında yaşıyorum normalde ben Ama rüyamda İstanbul'daydım. Eskiden çok yakın olduğum arkadaşımı gördüm. Onların evin önüne gitmiştik ben ve annem. Onun da abisi evleniyordu, gelini kendi dış kapısından çıkarırken gördüm. Sonra aniden bizim eve gitmiştik oradaki evimize ama içi farklıydı. Biri arkadaşımı aradı, kızda fransızca biliyordu ama normalde bilmiyor. Adamla fransızca konuştu sonra bahar burada dedi ve beni istedi adam telefona.arkadaşımla annemin yatak odasına gittik. Adam fransızca merhaba dedi sonra dediki sizde annemin bir kaç kağıdı kalmış onu verebilir misiniz dedi, bende o ara fransızca konuşuyorum ki arkadaşıma hava atayım. Adama işte şuan veremem oraya dönünce veririm dedim. Arkadaşım annemin yatağının üstünde oturuyordu.Ve yatağının arkasında dolabı vardı. Dolaptada kocaman ayna vardı, dolapla bitişik. Ama aynada kendimi göremiyordum.Kıza dönüp bu nasıl olabilir felan diyordum.Sonra yerimi değiştirip yine aynaya baktım bu sefer gördüm.Yorum bekliyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhunuz benliğinizin altında ezilmiş. Acılarınız, hırslarınız, çekinceleriniz ve kompleksleriniz hayatınıza yön verir olmuş. Siz gerçek siz değilsiniz. Kendi benliğinize dönmelisiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA