Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KAYIPBALIK'IN RÜYASI-RÜYADA BEBEĞİN BÜYÜMESİ

10.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kayıpbalık
Hamileyim ama karnım olduğumdan çık ufak 4-5 aylık gibi doğum yaomam için randevu alıyorlar fakat o gün gitmiyorum sancım olmadıpı için. Sonra otururken birley fark ediyorum karnımı şişiriyorum ce bebeğim bu kadar olmadıdaha çok ufak diyorum. Dışardayım elinde silahlı biri beni kaldırıma oturtuyo. Hava kasvetli bir anda ağlama başliyorum. Göğüs boşluklarım havasız kalıyor korkudan uyandım ve rüyamda ağlamamı hissettim çok nefessiz kalmıştım gece
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gerçekten hamile değilseniz, beklentilerinizle ilgili ani sıkıntılar baş gösterebilir. Bir baskı altında kalacaksınız ya da bir haberin gelmesinden endişe edip hareket edemez hale geleceksiniz. Sıkıntı havasız kalmayla anlatılmış. Ama ağlamanız iyi olmuş. Ruhunuzdaki negatif enerjiler temizlendiği için bugün kendinizi daha iyi hissedeceksinizdir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA