Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KARMAŞIK KARMAŞIK'IN RÜYASI- RÜYADA KULAĞI KOPARTMAK

25.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen karmaşık karmaşık
Rüyamda üniversite hocamla bir odada uyuyormuşuz.Beni uyandırıp su getirmemi istedi.Kalkıp mutfaktan su almaya gittim.Damacanadan bardağa doldurdum,ama bir yudum aldımki baktım meğer su değil zeytinyağıymış.Damacanada yeşil zeytinyağı varmış.Sonra tükürďüm,ve bir şiseye doldurdum yağı.Üzerine de "yağ" yazdım.Başkanbi subardağına su koyacakken hocam geldi.Ayrıca kulağımdan kir çıkardığımı da gördüm, bir parça da kulağımdan kopardım ama acımadı... teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Okulla ilgili bir konuya (okuyorsanız hala) bazı ödünler vermek zorundasınız. Belki de bir ödeme yapmanız gerekiyor ama bu işlem sırasında bir takım sorunlar su yüzüne çıkacak ve bunlarla ilgilenmeniz gerekecek. Çirkin haberler alabilirsiniz; siz daha önceden başınıza gelen şeylerden ders alamadığınız için bazı sorunlar yaşıyorsunuz ne yazık ki. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA