Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KARAKAYA'NIN RÜYASI- RÜYADA PARANIN ÇALINMASI

29.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen KARAKAYA
Rüyamda birimlerinden alacağım varmış hepsini almış cebime koymuş gidiyorum. Ova heryer ortada bi asfalt yol, sıcaktan bunalıp büfe gibi biyerden su almak istiyorum, elini cebime atıyorum tomar tomar para, 10 12 bin var. Sonra bi binaya gidiyorum metruk bi yer. Orda bi odam var oraya paramı saklayacakmışım. Merdivenleri çıkarken bi hayat kadını yolumu kesip beni odasına davet ediyor. Ben yok mok derken yanından geçip giderken cebime yokluyorum 1 2 bin anca kalmış .....
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir dolu vaat ve gelecek planı var. Bunları değerlendirmek için zaman gelmiş çatmış. Aslında kendinize çok güzel bir gelecek kurabilirsiniz. Hayat kadını cinsel çekiciliği temsil ediyor. Bir kadının büyüsüne kapılırsanız elinizdekilerin veya hayallerinizin bir bölümüne veda etmek zorunda kalabilirsiniz. Tedbirli olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA