Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KARAKALEN'İN RÜYASI: RÜYADA FOTOĞRAF EKMEK

03.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen karakalen
Merhaba,Rüyamda Eski oturduğumuz evdeyiz. Ablam, babam, eski konuştuğum erkek arkadaşım var.onun orda olmasından şaşkın bir haldeyim. Ablamla çok samimi bir şekilde takılıyorlar ablam evli Şakalaşıyorlar, gülüyorlar, konuşuyorlar. bende onları izlemekle yetiniyorum. Bi ara dışarı yanlarına gitmek istiyorum. eski konuştuğum adamın elinde fotoğraf makinası var, anında foto çıkaranlardan. Ablamla foto çekilmek istiyor ve bana değil babama çektiriyorlar. beni görmelerine rağmen. Foto bir çıkıyor iki tane sevimli bebek fotosu.Eski erkek arkadaşım uyumak için benim yatağıma gidiyor. Biraz uyuyup gitmem lazım diyor. O sırada bana çektirdikleri fotoyu gösteriyor, kıskanan bir tavırla evet güzel çıkmış diyorum. Odadan dışarı çıkacağım zaman rafımın üzerinde duran benim fotoğraflrımı soruyor. onlar senin foton mu diyor. Evet diyip odadan çıkıyorum. dışarı çıkıp ses yapmamalrını söylüyorum evdekilere, uyanmasın rahat uyusun diye.öyle uyandım sanırım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, erkek arkadaşınız sizinle yaşadığı ilişkiyi güzel hatırlıyor. Bu dönemleri hafızasına kazımış ve bunları anarken keyif alıyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA