Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KARAGÜL'ÜN RÜYASI: RÜYADA FOSFORLU KIYAFETLER GİYMEK

05.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Karagül
Üniversiteden arkadaşımla ortaokul gibi bir yerdeydik.bina kocamandı,karanlık kasvetli ve bi nevi pis görünümlüydü yüzleri seçmek zordu.arkadaşımla bana poşet getiriyorlardı,sebebi ihtiyacı olanlara dağıtmamızdı.arkadaşımla poşetlerle ilgilenirken insanların arasında eski erkek arkadaşımı gördüm,aşırı dikkat çeken fosforlu/cırtlak pembe gömlek giymişti kendinden çok üzerindeki pembe gömlek dikkatimi çekiyordu.rüyam da onu hiç umursamıyordum. görünmez gibiydi ama bağrı açık pembe gömlek bakmamı sağlıyordu..arkadaşımla koca binadan merdivenleri inip aşağıya iniyordukmerdivenler çok uzundu,ben merdivenleri 3er5er inerken yine eski erkek arkadaşımı gördümo yukarı çıkıyordu.yine pembe gömleği dikkatimi çekti.hani sağa bakarız ama solda ne olduğunu görürüz ya,o şekilde o pembe renkli gömleği gözüme çarpıyordu hala,bu kez o da umursamıyor gibiydi ama yapmacıklıklık hissettim.o yukarı çıktı gitti biz de aşağı indik ben 3er5er atlayarak merdivenleri bahçeye çıktım.sonra uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Erkek arkadaşınız göz önünde olmak ve dikkat çekmek istiyor olmalı. İşiyle ilgili mutluluk verici gelişmeler olacak.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA