Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KARAGÖZ'ÜN RÜYASI- RÜYADA BİRİ İLE KAVGA ETMEK

22.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen karagoz
Evde halam anneme karşımda büyü yapıyordu ve benhalamla kavga ediyorum ve halamı balkondan atıyorum ölsün diye halam öldü sanıyorum ve ben bunu herkese yayıyorum halam büyü yaptı diye sonra dışarı çkıyormki halam tabutun içnde ve sonra annem tabutn ağzını kapamaya geliyo annem tabutn ağzını kapamaya çalışrken kapağanı düşürür gibi oluyor ve o arada halam canlanıyor hatırladklarım bu kadar siz bana soru sorarsanız cevaplarım şimdiden teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Nedense halanıza karşı bir öfke var içinizde. Durmadan ona karşı bileniyor olabilirsiniz. Bu öfkeyi dışarı salıvermeseniz içinizde birikip sizi hasta eder. Bu rüyayı bunun için görmüşsünüz. Büyü habercisi rüyalar her zaman semboller taşırlar, bu şekilde açık açık büyü yapıldığını görmezsiniz. Halanızın canlanması ise bastırdığınız öfkenin yeniden büyüyebileceğinin sinyalini veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA