Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KALESSİ'NİN RÜYASI- RÜYADA ARABADA CİVCİV BULMAK

11.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kalessi
Kız kardeşimle arabayla giderken çocukken yaşadığımız mahallede polis kontrolü vardı,kontrol ederken torpido tavuk yumurtaları buldu, bagajdada bir sürü tavuk yumurtası ve yumurtadan yeni çıkmış civciv vardı bagajı açınca 1 civciv birtarafa 1 civciv diğer tarafa kaçtı yol kenarı tarlaydı,evrak eksiğimiz vardı,polis ceza yazmam gerek ama yazmıyorum güzel bayan dedi direksiyona ben geçtim ilerde bekleyen kardeşimi aldım,trafik çok karışıktı kardeşim direksiyonu aniden çevirdi,mahalleye döndük
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Civcivlerle ya da tavuk yumurtaları ile ilgili bir işiniz yoksa kardeşinizin aklıyla ya da fikri ile bir işe kalkışacaksınız ve hem verimli hem de neşe dolu zamanlar yaşayacaksınız demektir. Ancak çevrenizdeki güvenilir ve otorite konumundaki insanlar sizin bu girişiminizden memnun olmayacaklar. Bu noktadan sonra ipleri elinize alıp işin başına geçebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA