Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KADİR'İN RÜYASI: RÜYADA ASKER GÖRMEK

03.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kadir
Aşağı doğru kavis yapan yokuştan arkadaşımla beraber aşağıya doğru yürüyoruz.Arkadaşım sağa yukarı baktığında tepede tam teçhizatlı bir asker görüyor.Arkadaşımla yan yana yürürken tepedeki tam teçhizatlı asker bize eşlik ediyor. Bu arad ilride yola oturmuş genler var. Arkadaşımla konuşurken yerde duran mavi renkli kuşağın üzerine basıyor. Bu oturan gençler bir anda ayaklanıyor ve arkadaiıma vay sen nsaıl bu kuşağa basarsın, bize para ödeyeceksin gibilerinden laflar ediyorlar.Ben cebimdeki para destesini çıkartıp paraları düğünlerde olduğu gibi etrafa saçmaya başlıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Asker, güvenlikle ilgili konuları ve kaygıları sembolize eder. Sizi koruyacak birileri olacak bu dönem. Arkadaşınız herkese söz veriyor ve çeşitli vaatlerde bulunuyor. Hepsini tutması imkansız olabilir. Siz bu vaatleri yerine getirmesi konusunda ona yardımcı olacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA