Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

JASMIN MP'NİN RÜYASI-RÜYADA KAPLANA BİNMEK

31.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen JASMIN MP
Rüyamda inek kafalı bir at gördüm.Iki boynuzu vardı ineklerde olduğu gibi birileri bana binmek istersen bine bilirsin diyordu.Ben sadece atı seyr ediyordum.Ama o sırda beyaz bi kaplan geldi.Ona bine bileceğimi söyledi erkek kardeşim sonra da gitti. Ben de beyaz kaplanın sırtına bindim.Komşu kadin dikkatli ol sana zarar vermesin dedi.Kaplanın sırtında iki tur attıktan sonra yüzünü bana döndü saldırmak istiyordu ben de boynundan sıkıca tutup kafasını döndürmesine engel oluyordum o sıradauyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Murat ettiğiniz, bereketli ve az bulunan bir kısmeti reddedecek, arzularınızın, heyecanınızın ve tutkularınızın peşinden gideceksiniz. Aslında sizin aklınızı kardeşiniz çeliyor. Ama tehlikeli sularda geziyor olacaksınız. Her ne kadar bu heyecandan besleniyor olsanız da büyük risklerin sizi felakete götürebileceğini de unutmamanız lazım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA