Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İZMİR'İN RÜYASI: RÜYADA KAPLUMBAĞA GÖRMEK

03.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen izmir
Ödev için büyük bir su kaplumbağası alıyorum.Sonra kaplumbağ onlarca oluyor.Büyüklü küçüklü bu kaplumbağlara yem vereyim diyorum.Biraz elimle marul doğrayıp veriyorum. Kapkumbağlar evin her yerine dağılıyorlar,yem torbasına girip yem yiyorlar.Ben bunları toplamaya çalışıyorum,ama kaçıyorlar..Ağbimler de bana yardım etmeye çalışıyor.Toplayıp aldığım yere geri vereyim diyorum.Komşu evlere falan da girmişler.Komşunun biri eltimin babası, tavuk besliyormuş,tavuklar kaplumbağları yer diye endişeleniyorum.Bu arada minik birinin üstüne yengem yanlışlıkla basıyor,kaplumbağa sakatlanıyor.Rüya boyunca kaplumbağları toplamaya çalıştım,ama başarılı olamadım.Yorum için teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir hedefe doğru ilerlerken ağırbaşlı, olgun ve güngörmüş insanlarla arkadaş olacaksınız. Bu kişiler hayatınıza değer katacaklar. Bu kişilere ihtiyacınız olacak, onlardan destek göreceksiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA