Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İSTİARE RÜYALARI HAKKINDA

18.03.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Esmerim
İstihare rüyası yaptım rüyamda bir bahçeye girdim bahçede ekili yeşillikler baya bir şekilde büyümüş yeşil renk bu zamana kadar gördüğüm en güzel yeşildi sonra aycekirdegi çiçeği gördüm sonra bir yere gittim yüksek bir yer vardı orayı süsledik arkadaşla ışıklarla falan sonra pembemsi gerçek gül yaprakları buluyoruz akşam oluyor susledigimiz yere gidiyoruz arkadaşım yukarıda bense altta duruyorum arkadaşım gül yapraklarını başımdan aşağıya dökecekken o an nişanlı olan ablamın başından döküyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İstiare rüyaları hemen hemen hiç bir zaman istenilen sonucu vermez. Şartlanarak yattığınız için ya bilinçaltınızdakileri görürsünüz ya da isteklerinizi. Bazen de hiç alakasız şeyler görür şaşırırsınız. Geleceği görmek bir namaz kılıp, niyet ederek uyumakla vaki olabilseydi hepimiz her gece bunu yapardık. Ama ne yazık ki mümkün değil.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA