Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

IŞIL IŞIL'IN RÜYASI- RÜYADA ÇOCUĞUN ÖLMESİ

20.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Işıl Işıl
Merhaba Kahin Hanım rüyamda 2 ay önce arkadaşlık yaptığım Soner adında kişiyi gördüm. BekarRüyamda 5-6 yaşlarında özürlü çocuğu varmış ve ölmüş. Cenazesi de bir komşumuzun evinden kalkıyor.cenazeyi uzaktan seyrediyorum. Fakat ilişkiyi habersiz kestiğim için bir türlü cenazeye gidemiyorum. Fakat o bir bayanla yanıma geliyor. Bana kızmış ve gücenmiş.bayanın kucağında küçük başı süs köpeğine benzeyen gövdesi de beyaz yavru tavşana benzeyen bir hayvan vardı. Onu sevmeye başlıyorum. Tam hatırlamıyorum ama sanki aramızı yapmak için gelmiş.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Onunla ilgili sizin bir beklentiniz ya da direk onun bir beklentisi suya düşecek. Bu durum zaten çok sağlıklı gelişmiyormuş. Belki de biten sizin ilişkinizdir ve rüyanın cenaze kısmı bunu sembolize ediyordur. Şimdi siz bir türlü adım atıp aradaki buzları eritemiyorsunuz ama merak etmeyin o size gelecek. Ancak aranızı bulmaya çalışanların iki yüzlü ve sinsi olabileceğini sakın aklınızdan çıkartmayın olur mu? Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA