Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ISİ'NIN RÜYASI: RÜYADA KORKU DUYMAK

03.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Isi
Anneannemin evinde kardeşimin süpürgeyle paraları sorduğun gördüm.bende süpürgenin icinden paralara bakdığımda sahte paralar olduğun gördüm ve paraları orda koyup cıkdım.bir markete gitdim kızkardeşim elinde cips icecek geldi. Bende normal hayatda orucluydum ve orda qaliba diyetdeydim ve cipslerden yedikden sonra pişman oldum. Sonra o markete cok eski sınıf arkadaşlarımı gördüm.Sonra 2kız beni karmaşadan kurtardı ben onlarla takılmağa başladım.beni bir eve getirdiker cok karanlık bir yerdi icim ürperdi.kapıdan girince 3kedi et yiyordu ama korkunc kedilerdi.kızlar bir siyah şeyin altında yaşlı kadınla kurbanı bulduk getirdik dediler. Bende bunu duyup ordakı cocukdan beni halamın evine götürmesin istedim.kapıdan cıkınca diğer odada erkekler anormal şekilde namaz kılıyorlardı.yolda gidince anneannemin evine vardık.kıza orda ne yapdıkların sorduğumda hayla anlamadınmı dıye sordu.bende bundan sonrasın kendım giderim.odamda uyurken o yaşlı kadın başımın üstünde belirdi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kardeşinize verilen bir vaat boş çıkacak. O nedenle verilen sözlere itibar ederek adım atmamalısınız. Rüyanızın ikinci kısmı ise bir mesaj içermiyor. Korku hissedilen rüyalar haberci değillerdir. Bu tür rüyalar bilinçaltındaki korkuların, bir nedenle su yüzüne çıkmasından kaynaklanırlar. Endişe edilecek bir şey yok.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA