Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İREM'İN RÜYASI- RÜYADA YOLUNU KAYBETMİŞ BİRİNİ ALMAK

30.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen irem
Merhabalar. rüyamda bir yerde yol kenarında dilenci gibi yerde oturan saçı sakalı karışık üstü başı tozlu çok uzun boylu bir adam gördüm. rüyamda onu tanıyıp yanına gidiyordum sarılıp öpüyorduk birbirimizi. benim için mi geldin tarzı bir şeyler söylüyordu. yolunu her şeyini kaybetmiş gibiydi ben gidip onu alıyordum başka bir yere gidiyorduk. bunun yorumu nedir yardımcı olursanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bizler doğum öncesinde, enerji formunda iken bir ruh ailesine mensubuzdur. Bu aileden koparak dünyaya düşeriz. Bizim gibi diğer parçalar da dünyaya bedenlenir ya da bütünde bizim geri dönmemizi beklerler. Her bir parça kendi içinde mükemmeli yaratma çabasındadır ama asıl amaç bütünü kusursuz hale getirmektir. Bedenlenmenin amacı budur. Bizler bütünü mükemmel hale getirmek için yüzlerce kez bedenleniriz ve ruh ailemizden insanlarla, bu dünyada yardımlaşırız, birbirimizi büyütmeye çalışırız. Sizin gördüğünüz kişi de ruh ailenizden biri olmalı. Onunla bu dünyada bir arada yaşamasanız da tanışıyorsunuz. Muhtemelen o kişi yeni vefat etmiştir ve siz ara boyuta onun yanına çıkmış onun, ölümün ilk şaşkınlığını atlatmasına yardımcı olmuşsunuzdur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA