Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İREM BÜYÜKTATLI'NIN RÜYASI- RÜYADA KUŞ VERMEK

26.08.2016

RÜYA YORUMLARI

KAHİN
Gönderen irem Büyüktatli
Rüyamda üniversiteden öğretmenim bana kafesten kocaman bir beyaz kuş veriyordu onu elimle tutmaya çalışıyordum aynı zamanda da sevmeye çalışıyordum. Sonra öğretmenim başka bir kafesten bana kocaman beyaz bir papağan veriyordu onu herkes sevmeye çalışıyordu bende üzülüyordum başka biryere başka bir kente götürüyordum ellerimle seve seve kent gözlerimle görünecek yakınlıktaydı. sonra başka bir rüya görüyordum yüzümde 3tane gözüm vardı canım çok acıyordu.
Kahin’in Rüya Tabiri Önce eğitiminizle ya da işinizle ilgili çok önemli ve müjdeli bir haber alacaksınız ve ardından iyi bir kariyer yapma olanağı bulacaksınız. Sizi herkes taktir edecek, papağan sizsiniz. Ama siz kariyerinize başka bir şehirde devam edeceksiniz. 3 tane gözünüzün olması, alın çakranızın açıldığının işaretidir. Artık hisleriniz daha kuvvetli olacak ve geleceği gösteren rüyalar göreceksiniz.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin yorumcu KAHİN sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA