Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İREM ARIKAN'IN RÜYASI- RÜYADA CESET TAŞIMAK

11.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen irem arıkan
Merhaba. rüyamda kendimi katil olarak gördüm. elimde beyaz bir tekerlekli bavul üzerinde kan lekesi vardı. bavulda ceset vardı ve onu gömecek yer arıyordum.kara kara düşünüyor çözüm bulamıyordum. birkaç kişiyi öldürmüş gibiydim ama kendimi rüyamda kimseyi öldürürken görmedim. nasıl yaptığımı hatırlamaya çalışıyor ama hiç bir şey hatırlamıyordum. hatta annem bana ben de birini gömmüştüm ve çok zor oldu dedi. bu kulağa kötü gelen rüyamı yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Eskiye dayalı, içinizde öldürdüğünüzü sandığınız ama sırtınızda, hatıralarınızda yük haline gelen insan ya da insanlar var. Benzer bir olayı anneniz de yaşamış eskiden. Belki gerçek yaşamda bunu bilmiyorsunuzdur ama ruhsal boyutta anneniz size bununla ilgili bir itirafta bulunmuş. Vazgeçtiğiniz bir sevgiliniz varsa durum onunla ilgili olabilir. Bazılarını içimizde öldürürüz ama kalbimizden atamayız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA