Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İPEK GÜR'ÜN RÜYASI- RÜYADA LAVDAN ERİMEK

28.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İpek gür
Bir kafede annemle annemle oturuyoruz . Çok alakasız bir şekilde yan masada murat boz ne şarkısını dinledim. Ne izledim en fazla 2 kere görmüşümdür kendisini . Yanda iki minareli cami var. Bağırıyolar tüp patladı diye. Sonra caminin minaresi kırılıyo . Üzerimize lav geliyo . Eğiliyoruz bir bakıyorum öbür minarede kırılmış ondan su geliyo , o suda benim üstüme geliyor. Anneme bakıyorum ona lav gelmiş . Annem gözümün önünde eriyor ... tabiri nedir ? Çok etkilendim cevaplar mısınız ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Popüler insanların olduğu mekanlarda sizinle ilgili olmayan işler ya da hedefler nedeniyle aniden ve şiddetli zararlar görebilirsiniz. Bu konu sizinle ilgili değil ama lavdan zarar görmek başkasının uğruna yanacağınızın işaretidir. Çok dikkat edin bence, bu bir uyarı rüyası. Siz üzüleceksiniz ama anneniz kahrolacak. Başkaları ile değil de kendi ailenizle ilgilenin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA