Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İLKNUR'UN RÜYASI- RÜYADA BİRİNİ PARÇALAMAK

15.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İlknur
Rüyamda evimdeyim salonda bir kaç hayvanı keserek parçalıyorum ve öldürüyorum daha sonra rüyaya kız kardeşim dahil oluyor onu da bir bıçakla kesiyorum. Karnını ve gögüs kafesini falan ancak ölmüyor gayet sağlıklı ve benimle konuşuyor daha sonra durumunu farkediyor ve panikliyor tüm bu durumlarda soğuk kanlı olan ben o an büyük bir pişmanlık duyuyorum ama onu öldürüyorum boynunu kırarak bunu yaparken çok daha fazla pişmanlık duyuyorum bunu yorumlar mısınız lütfen?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Önceden işlenmiş günahlarınız var ve şimdi kardeşinize karşı yeni bir günah işlemek üzeresiniz. Onun günahlarının vebali de böylece size kalacak. Aman çok dikkat edin. Bu bir uyarı rüyası. Kardeşinizi hiç bir şey için yönlendirmeyin, onun hayatına müdahale etmeyin. Yoksa üstleneceğiniz vebali ruhunuzdan arındırmak çok zor olacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA