Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İLGİNÇ RÜYA SAHİBİ'NİN RÜYASI- RÜYADA SİNİRLENİP AĞLAMAK

28.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ilginç rüya sahibi
Tuvalet kapısının önünde sıra bekliyordum.Yanımda iki arkadaşım vardı.Tanıdığım bir kız benimle aynı anda tuvalete girdi tartışmaya başladık sıra için.Eline kürek aldı kafama vurmakla tehdit etti savurmaya başladı onu ikna etmeye çalıştım sonunda pes eden ben oldum.Tamam çıkıyorum dedim çok sinirliydim bunu gerçekmiş gibi hissediyordum ilerlemeye başladım bir anda kendimi ortaokul koridorlarında buldum eski müdür yardımcısını gördüm ona olayı anlattım beni önemsemedi kimse.Ağlamaya başladım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Rüyayı sadece ağlamak için görmüşsünüz. İçinizde bastırdığınız öfke ve üzüntü bilinçaltınızın yazdığı bir senaryo ile açığa çıkmış. Ağlamak ruhu yıkar, temizler, negatif enerjilerden arındırır. Sıkıntılı süreçlerde bazen sadece ağlamak için bazı rüyalar görürüz. Bu da o rüyalardan biri. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA